Про нас

Концерн ТЮФ Рейнланд є однією з провідних компаній з надання незалежних технічних послуг та представлений на всіх світових ринках. Маючи численні міжнародні акредитації, ми уповноважені здійснювати технічний нагляд, сертифікувати Вашу продукцію, системи менеджменту та персонал відповідно до вимог міжнародних стандартів. З моменту заснування в 1872 р. «ТЮФ Рейнланд Груп», лідер на ринку професійних технічних послуг, послідовно втілює ідею гармонії людини, технологій та навколишнього середовища, шляхом пошуку неординарних рішень у галузі сталого розвитку.

Як незалежна, об’єктивна та професійна організація, ми створюємо майбутнє, в якому найбільш повно реалізуються потреби людини та середовища її проживання. На динамічних ринках наш фокус незмінний: збільшення цінностей для клієнтів, партнерів і персоналу. Наша мета — сприяти постійному покращенню Вашої продукції, процесів та систем менеджменту шляхом оцінки їхньої безпеки та конкурентоспроможності. При цьому як незалежний орган з інспектування та сертифікації ми гарантуємо Вам отримання найбільш достовірних та неупереджених результатів. ТЮФ Рейнланд працює на українському ринку з 1993 р.

Як член Міжнародного Акредитаційного Форуму (IAF), сертифікати учасників якого визнаються в усьому світі, компанія надає клієнтам широкий спектр послуг у різних галузях. З 2015 року інтереси компанії ТЮФ Рейланд на ринку України представляє компанія MNC GROUP, яка успішно сертифікувала понад 50 компаній. Українське представництво MNC GROUP концерну ТЮФ Рейнланд представлене ТОВ «MNC Group» і має в своєму розпорядженні як власні аудитори та експерти, так і компетентні у відповідних галузях фахівці з інших країн, послугами яких можна користуватися за вашим бажанням.